Луксозен мезонет в Карпузица с три спални и панорамна тераса

  • 650,000€/1,271,290 лв.
кв.м. m²313
€ / кв.м.2077

Имотен Център предлагаме впечатляващ мезонет, разположен в тиха и зелена част на кв. Карпузица, с усещане за простор, уединение и чист въздух, съчетани с бърз достъп до центъра на София и основни пътни артерии.

На нулевото ниво е разположена основната жилищна част. Тук се намира просторната дневна зона с кухня и трапезария, оформени като едно светло и функционално пространство, подходящо както за ежедневие, така и за посрещане на гости. Кухнята е изпълнена с поръчкови мебели и висок клас уреди. На същото ниво са разположени трите самостоятелни спални с естествена светлина, баните с тоалетни, мокро помещение и удобно организиран коридор с вградени шкафове и гардероби. Разпределението осигурява спокойствие, комфорт и отлична функционалност.

Вътрешното стълбище води към второто ниво, което разкрива допълнително просторно и светло пространство с гъвкаво предназначение. То може да бъде използвано като втори хол, зона за отдих, пура бар, домашно кино или комбинация от тези функции, в зависимост от начина на живот и предпочитанията на бъдещия собственик.

От това ниво се излиза към голямата панорамна тераса, която впечатлява с мащаб, гледки и усещане за свобода. Тя предлага отлични възможности за лятна кухня, зона за релакс или социално пространство на открито, с открита гледка към Витоша и околната зеленина.

Имотът съчетава простор, качество и спокойствие, в среда с чист въздух и престижна локация. Подходящ е както за лично ползване, така и като дългосрочна инвестиция с висока стойност.
Към имота има възможност за покупка на две подземни паркоместа.
Водещ брокер: Андреа Минчева

№ на имот:90286
Вид имот:4-стаен
Етаж:5

Запази имота сега

Запитване за имот

Може да харесате и