Продава се: Просторен двустаен апартамент в кв. Дървеница

  • 195,000€/381,387 лв.
кв.м. m²74
€ / кв.м.2635

Продава се: Просторен двустаен апартамент в кв. Дървеница
Търсите имот с перфектна локация за живеене или инвестиция? Предлагаме на вашето внимание светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в една от най-комуникативните части на София.
Основни характеристики:
Квадратура: 74 кв.м.
Етаж: 2-ри (удобен и предпочитан етаж).
Тип строителство: Тухла
Защо да изберете този имот?
Топ локация за студенти и наематели: На пешеходно разстояние от УНСС и Техническия университет. Това прави имота изключително лесен за отдаване под наем с гарантирана доходност.
Отлични транспортни връзки: В непосредствена близост до спирки на градския транспорт и на кратко разстояние от метростанция.
Уредена инфраструктура: Буквално на крачки от супермаркет „Фантастико“, множество малки магазини, заведения и паркови пространства.
Предимства:
Среден етаж – икономичен за отопление през зимата.
Квадратура, която позволява преустройство в зависимост от нуждите на новия собственик.
Зелен и спокоен район с всичко необходимо за ежедневието.
Цена: [195000 ] евро
Забележка: Имотът е изключително подходящ както за млади семейства, така и за инвестиция с цел отдаване под наем на дългосрочни наематели.
Димо Василев

№ на имот:89677
Вид имот:2-стаен
Етаж:1

Запази имота сега

Запитване за имот

Може да харесате и